Nowości produktowe

Uruchom Black – wysoka jakość, przystępna cena i niezawodność

0

Uruchom Black są wykonane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu spełniają wszystkie normy użytkowania. Użytkownik za rozsądną cenę otrzymuje produkt wysokiej jakości oraz komfort użytkowania. Wszystkie produkty spełniają wymagania związane ze sprawnym uruchamianiem silnika w samochodach. To innowacyjne rozwiązanie, które wpasowuje się w standardy obecnych akumulatorów, bez wad fabrycznych oraz uszkodzeń mechanicznych.

Kluczowe cechy akumulatorów Uruchom Black

Każdy akumulator samochodowy Uruchom Black przeznaczony jest dla wieloletnich kierowców, jak i nowych użytkowników, którzy nie mają doświadczenia. Dużą zaletą jest fakt, że każdy produkt posiada wbudowaną płytkę antywybuchową, która zapobiega niespodziewanej eksplozji w wyniku przegrzania lub przeciążenia w trakcie jazdy. Nowa seria akumulatorów Uruchom Black cechuje się optymalnymi parametrami rozruchowymi, dzięki czemu uruchamianie silnia nawet w zimie nie stanowi problemu. Ponadto w konstrukcji został zastosowany system centralnego odpowietrzania. Każda bateria Uruchom Black cechuje się:

  • znakomitymi parametrami rozruchowymi do każdego typu auta osobowego
  • długą żywotnością, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii
  • bezpieczeństwem w trakcie eksploatacji, zarówno w niskiej, jak i wysokiej temperaturze
  • wysoką wytrzymałością, w związku z zastosowaniem płyty ze stopu wapnia
  • odpornością na działanie wilgoci i korozję
  • przystępną ceną w stosunku do wysokiej jakości
  • bezobsługowością, związaną z brakiem konieczności kontrolowania poziomu płynu
  • zminimalizowanym efektem samowyładowania

Co wyróżnia akumulatory Uruchom Black na rynku?

Uruchom Black

Każdy akumulator samochodowy Uruchom Black posiada innowacyjną formułę masy czynnej oraz płytę i kratkę wykonaną w nowoczesnej technologii, co wyróżnia go na tle innych produktów tego typu. Wysoka jakość użytych komponentów zapewnia bezawaryjne działanie przez długi czas. Wygodny montaż i demontaż z pojazdu jest możliwy dzięki uchwytowi. Produkty te są świetnym wyborem do pojazdów ze standardowym wyposażeniem elektrycznym.

Wysoka szczelność zapobiega wyciekom, które mogłyby zniszczyć auto oraz negatywnie wpływać na zdrowie użytkownika. Ponadto nie musi on kontrolować poziomu płynu w obawie o uszkodzenie. Nowa seria akumulatorów Uruchom Black spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa oraz zbudowana jest z materiałów, które nie wpływają destrukcyjnie na środowisko – w przeciwieństwie do starszych odpowiedników.

Akumulatory Uruchom Black – długa żywotność i przystępna cena

Zarówno akumulator do diesla Uruchom Black, jak i silnika benzynowego cechuje się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym wyglądem zewnętrznym. Pełna funkcjonalność oraz duża moc rozruchowa pozwala uruchamiać silnik nawet w wyjątkowo niskiej temperaturze. Doskonałe parametry i materiały, zapewniają długą żywotność oraz bezawaryjność. Dzięki temu nawet po dłuższym przestoju silnika, właściciel może go szybko uruchomić.

Akumulatory Uruchom Black można zakupić w oddziałach firmy Uruchom.com, które znajdują się w: Krakowie, Warszawie oraz Opolu. Produkty można zamówić przez internet na stronie: https://sklep.uruchom.com. Dzięki temu kurier dostarcza zamówienie pod same drzwi, nawet następnego dnia.

W przypadku, gdy klient nie wie, jaki akumulator wybrać, doradcy pomagają dopasować model odpowiedni do mocy silnika oraz typu eksploatacji – na długich lub krótkich trasach. To doskonała inwestycja, która zapewnia komfort użytkowania przez długi czas, zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Nowoczesne akumulatory Uruchom Gold EFB+ do pojazdów z systemem Start-Stop

Poprzedni artykuł

Akumulator samochodowy Duracell i jego zalety

Następny artykuł

Zobacz także