Vtech
Nowości produktowe

Akumulatory Vtech do pojazdów z podstawowym i standardowym wyposażeniem

0

Na polskim rynku akumulatorów zagościła nowa marka Vtech oferująca właścicielom samochodów dobrą jakość w rozsądnej cenie. Vtech produkuje urządzenia przeznaczone do pojazdów europejskich i azjatyckich, które zapewniają prawidłowy rozruch pojazdu w każdych warunkach temperaturowych. Nowa seria akumulatorów Vtech sprawdza się zarówno podczas jazdy po mieście jak i na długich trasach, ich niezawodność i bezobsługowość zasługuje na uznanie.

Akumulatory VTECH – czym wyróżnia się nowa seria tych urządzeń?

Akumulator Vtech do Diesla

Kierowcy, którzy zaufali akumulatorom Vtech wydają im dobrą opinię, ponieważ doskonale sprawdzają się podczas eksploatacji. Co wyróżnia akumulatory tej marki? Przede wszystkim funkcjonalność i dobra wydajność, posiadają prawidłową moc rozruchową i są proste w montażu i przechowywaniu.

Firma Vtech słynie z wprowadzania nowości technologicznych do swoich produktów, dotyczy to również urządzeń do obsługi samochodów. Kratka wykazuje dużą odporność na wilgoć i na korozję a to wszystko wpływa na możliwość długiego i bezawaryjnego użytkowania.

Seria akumulatorów Vtech 12 V produkowana jest w szerokim zakresie pojemności, w zależności od potrzeb można kupić urządzenie o prądzie rozruchowym 610A i pojemność 62Ah i wymiarach długość: 207mm, wysokość: 175mm, szerokość: 175mm. Można również nabyć baterię Vtech 12 V z prądem rozruchowym: 810A, pojemności: 95Ah i wymiarach: długość: 350mm, wysokość: 175mm, szerokość: 190mm.

Sprawdź ofertę na allegro >> Akumulatory Vtech

W każdym przypadku układ biegunów to prawy plus. Linia tych urządzeń jest naprawdę obszerna, co ułatwia dopasowanie baterii do swojego pojazdu o standardowym wyposażeniu. Producent dołożył starań, aby zadbać o bezpieczeństwo w czasie eksploatacji, wykorzystał do projektu praktyczne zabezpieczenia i wygodną rączkę.

Akumulatory Vtech do pojazdów z podstawowym i standardowym wyposażeniem

Kierowcy pojazdów mogą skorzystać z jednej z głównych zalet akumulatorów Vtech czy odpowiedniego stosunku jakości do ceny. Nie trzeba obawiać się dużych wydatków, ponieważ to ekonomiczny produkt dobrej jakości.

Warte podkreślenia jest również:

  • Wielomiesięczna gwarancja
  • Projekt został opracowany na podstawie obowiązujących norm europejskich
  • Podczas produkcji baterii stosowano innowacyjne standardy technologiczne i uzyskano niskie zużycie wody
  • Wydłużony czas przechowywania bez konieczności doładowywania.

Jeżeli samochód posiada standardowe wyposażenie nie trzeba ponosić dużych kosztów na zakup akumulatora, Vtech jest marką, której można zaufać jak zrobiło już to wielu właścicieli europejskich i azjatyckich aut. Duża wytrzymałość w ciężkich warunkach, gdy panuje na zewnątrz duży mróz i pada śnieg jest dużym plusem, który w naszych warunkach klimatycznych doceni wielu kierowców, którzy już nie raz nie mogli zimą uruchomić swojego pojazdu.

Postawienie na nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne zaowocowało stworzeniem akumulatora Vtech, który jest odpowiedni nie tylko do samochodów pracujących na benzynie, ale również na oleju napędowym.

Gdzie można kupić akumulatory VTECH?

Warszawa Włochy
ul. Komitetu Obrony Robotników 39
02-148 Warszawa
tel. 503 478 455


Warszawa Bemowo
ul.Konarskiego 86
01-355 Warszawa
tel. 519 010 831


Poznań
ul. Dąbrowskiego 185
60-594 Poznań
tel. 508 211 330


Kraków Podgórze
ul. Snycerska 58
30-817 Kraków
tel. 519 010 830

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Uruchom PRO – Technologia PowerGrid w akumulatorach

Poprzedni artykuł

Akumulatory samochodowe Poznań – nowy oddział Uruchom.com

Następny artykuł

Zobacz także