Akumulatory uruchom Silver
Akumulatory uruchom Silver
Nowości produktowe

Akumulatory Uruchom Silver – Bezpieczne i wytrzymałe

0

Akumulatory Uruchom Silver to idealne rozwiązanie dla wszystkich kierowców poszukujących na co dzień niezawodności działania pojazdu nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Bezobsługowe akumulatory wykonane z materiałów najwyższej jakości i w najnowocześniejszej technologii produkcji umożliwiają jazdę bez awarii przez długi czas.

Bezpieczne i wytrzymałe akumulatory Uruchom Silver

Wysoką jakość działania zapewniają podzespoły, które zostały wykonane ze szczególnie odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. W produkcji zastosowano między innymi nowatorskie na rynku rozwiązanie w postaci płyty wykonanej ze specjalnie dobranego stopu wapnia. Komfort używania przez długi czas bez zagrożenia poważnymi awariami zapewniają także wbudowane wewnętrzne zabezpieczenia antywybuchowe, dzięki którym nawet przy intensywnej eksploatacji nie dojdzie do negatywnych skutków spowodowanych ewentualnym przegrzaniem baterii. Obecny we wnętrzu akumulatora elektrolit w postaci ciekłej nie zagraża wyciekiem w związku z zamontowaną specjalną powłoką, która przed tym chroni. Ponadto na wyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania akumulatora Uruchom Silver w pojeździe wpływają zastosowane centralne rozwiązania odpowietrzające. Wymienione mechanizmy pomagają nie tylko chronić sam akumulator i samochód, ale także pozytywnie wpływają na ochronę środowiska naturalnego.

Akumulatory Uruchom Silver – nowoczesna konstrukcja i łatwy montaż

Akumulatory Uruchom Silver wyróżniają się na tle innych nowoczesnym, funkcjonalnym wyglądem, a także konstrukcją, która znacząco ułatwia ich zamontowanie w każdym pojeździe. Ergonomiczny, poręczny górny uchwyt jest gwarancją bezpiecznego i precyzyjnego montażu pod maską, wykonywanego przez każdego fachowca. Zainstalowanie urządzenia w samochodzie trwa dosłownie chwilę i nie zagraża powstaniu usterek przy montażu. Uruchom Silver to idealne połączenie eleganckiego, nowoczesnego designu z pełną funkcjonalnością używania i dużą mocą rozruchową o natężeniu prądu 420 A..

Akumulatory Uruchom Silver na każdą pogodę

Wysokiej klasy akumulator ma to do siebie, że kierowca nie musi się martwić o jego prawidłowe działanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Bateriom szkodzą zwykle zarówno siarczyste mrozy, jak i letnie upały. W przypadku akumulatorów Uruchom Silver nie ma takich problemów, bowiem dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w produkcji znakomicie sprawdzają się także wówczas, gdy za oknem jest bardzo zimno lub gorąco. Ponadto posiadają odpowiednio dobrane zabezpieczenia przed wnikaniem do ich wnętrza wilgoci, która tak negatywnie wpływa na żywotność każdego współczesnego akumulatora. Z odpowiednio eksploatowanymi, uniwersalnymi akumulatorami Uruchom Silver nie trzeba się obawiać o skuteczny start silnika nawet w mroźny, zimowy poranek lub w samym środku najgorętszego dnia lata. Bateria o napięciu wynoszącym 12V i pojemności 44 Ah (amperogodzin) długo będzie służyła kierowcy nawet w trudnych warunkach na zewnątrz, zapewniając najwyższy komfort jazdy.

5/5 (1)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Jak prawidłowo korzystać z akumulatora?

Poprzedni artykuł

Nowoczesne akumulatory Uruchom Gold EFB+ do pojazdów z systemem Start-Stop

Następny artykuł

Zobacz także