uruchom EFB+
Nowości produktowe

Nowoczesne akumulatory Uruchom Gold EFB+ do pojazdów z systemem Start-Stop

0

Akumulator jest urządzeniem niezbędnym w wielu typach pojazdów czy też maszyn, które potrzebują prądu do uruchomienia czy prawidłowego działania różnych systemów oraz podzespołów. Na polskim i międzynarodowym rynku można znaleźć bardzo wiele modeli, rodzajów, typów i marek akumulatorów, które oferują zróżnicowane pojemności i inne parametry użytkowe. W związku z tak szerokim wyborem, znalezienie odpowiedniego akumulatora dopasowanego do konkretnych oczekiwań, może stanowić problem nawet dla doświadczonego użytkownika maszyn czy też kierowcy.

Nowoczesne akumulatory Uruchom Gold EFB+

Wiele współczesnych pojazdów posiada bardzo bogate wyposażenie działające oczywiście na prąd. Ich zapotrzebowanie energetyczne jest bardzo duże, podobnie jak w przypadku pojazdów wyposażonych w system Start-Stop bez rekuperatorów energii pozyskiwanej w procesie hamowania. Dla posiadaczy takich pojazdów najlepszym rozwiązaniem jest akumulator Uruchom Gold EFB+. Są to produkty, które doskonale spełniają wymagania współczesnych maszyn i pojazdów charakteryzujących się niezwykle wysokim zapotrzebowaniem energetycznym.

Nowoczesne akumulatory Uruchom Gold EFB+ do pojazdów z systemem Start-Stop

Akumulatory Uruchom EFB+ są w stanie spełnić potrzeby pojazdów, w których co prawda nie ma systemu Start-Stop, ale za to znajduje się duża liczba odbiorników prądu. Prezentowany model akumulatora charakteryzuje się żywotnością przystosowaną do większej liczby cykli, więc jest to produkt, który z pewnością będzie działać dłużej w porównaniu ze standardowymi akumulatorami, nawet w przypadku znacznego obciążenia i intensywnego użytkowania.

EFB to technologia, która opiera się na wielu nowoczesnych i praktycznych rozwiązaniach, takich jak:

  • węglowy suplement elektrod dedykowany do tego akumulatora,
  • membrana semi-syntetyczna służąca jako element masy czynnej dla dodatnich elektrod,
  • płyty pastowane i sezonowane dwustronnie,
  • solidna konstrukcja wewnętrzna gwarantująca wytrzymałość na najwyższym poziomie,
  • szczelna obudowa akumulatora.

Najważniejsze cechy akumulatora Uruchom Gold EFB+

Akumulatory EFB+ posiadają bardzo solidną konstrukcję gwarantującą wysoką odporność na obciążenia czy też uszkodzenia. Akumulator został zaprojektowany tak, aby działał wydajnie w pojazdach z systemami Start-Stop oraz z licznymi odbiornikami prądu. Dodatkowo sprzęt ten charakteryzuje się stabilną pracą w zmiennych temperaturach. Oznacza to, że sprzęt działa niezawodnie nie tylko w czasie mrozów, ale również w wyższych temperaturach, które mogą doskwierać szczególnie bateriom zamontowanym w pobliżu silnika.

 

efb-zalety

 

Obudowa akumulatora jest szczelna i dodatkowo został on wyposażony we wkłady chroniące przed eksplozją. Można go więc bezpiecznie zamontować w kabinie pasażera czy też w bagażniku. Nawet w przypadku dużego obciążenia czy też skrajnie niskich temperatur, akumulator zapewni bezproblemowy rozruch. Grube elektrody oraz powiększony zbiornik na elektrolit wpływają korzystnie na wydajność i możliwość obsłużenia wielu rozruchów oraz pracy pod ogromnym obciążeniem.

KUP online >> Akumulator Uruchom EFB+

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Uruchom Silver – Bezpieczne i wytrzymałe

Poprzedni artykuł

Uruchom Black – wysoka jakość, przystępna cena i niezawodność

Następny artykuł

Zobacz także