Akumulatory samochodowe Poznań
Aktualności

Akumulatory samochodowe Poznań – nowy oddział Uruchom.com

0

Witamy w naszej nowej stacjonarnej placówce należącej do sieci sklepów z akumulatorami Uruchom.com. Działamy już na terenie Warszawy, Opola i Krakowa a teraz rozpoczynamy dystrybucję akumulatorów w Poznaniu. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży baterii do różnych pojazdów i mamy nadzieję, że nasza profesjonalna obsługa klienta spotka się z Państwa aprobatą i zadowoleniem z udanych zakupów. W naszym sklepie z akumulatorami w Poznaniu oferujemy szeroki wybór urządzeń od wiodących producentów w najlepszych cenach.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od 14 lat zajmujemy się sprzedażą akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi, kamperów, quadów, maszyn budowlanych, rolniczych, fotowoltaiki i wiele innych. Personel sklepu to pasjonaci motoryzacji, którzy stale śledzą wszelkie nowinki pojawiające się w tej branży, dlatego w ofercie posiadamy tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty.

Różnego rodzaju akumulatory – Poznań

Z przyjemnością oferujemy szeroką gamę akumulatorów i powiązanych produktów do obsługi samochodów to znaczy: prostowniki, zasilacze, ładowarki, klemy, zaciski, przetwornice, przewody rozruchowe, urządzenia pomiarowe, testery akumulatorów i wiele więcej. Posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju akumulatory: kwasowo-ołowiowe, żelowe, AGM (https://sklep.uruchom.com/akumulator-agm-c-15.html), EFB (https://sklep.uruchom.com/akumulatory-efb-c-316.html), dzięki temu można zakupić baterię zarówno do auta starszej generacji jak i do nowoczesnego samochodu z system Start Stop. Wszystkie produkty możecie Państwo nabyć w naszym nowym stacjonarnym sklepie z akumulatorami w Poznaniu przy

  • ul. Dąbrowskiego 185
  • 60-594 Poznań,
  • tel. 508 211 330

lub złożyć zamówienie online poprzez nasz internetowy sklep.uruchom.com.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który doradzi, który akumulator jest odpowiedni dla konkretnego pojazdu. Naszą ofertę kierujemy do klientów detalicznych oraz firm, zapewniamy obsługę instytucji rządowych, serwisów samochodowych oraz serwisów sprzętu budowlanego i flot pojazdów. Sprzedając akumulatory w Poznaniu zapewniamy dobre ceny, ponieważ posiadamy dużą elastyczność w naszej polityce cenowej i możemy dopasować ofertę do każdego naszego klienta.

Uruchom.com nowy oddział w Poznaniu – szereg bezpłatnych usług

Nasi eksperci zawsze chętnie oferują szeroki zakres usług. Kadra Uruchom.com w Poznaniu to wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy, dlatego możecie Państwo skorzystać z bezpłatnych i bardzo pomocnych usług.

Wśród świadczonych usług w Poznaniu można otrzymać:

Test akumulatora

Diagnostykę akumulatora pod kątem usterek – test konduktancyjny to sprawdzenie sprawności baterii, skontrolowanie takich parametrów jak: napięcie i prąd rozruchowy oraz sprawdzenie działania układu ładowania i rozrusznika Test obciążeniowy akumulatora pozwoli stwierdzić czy posiadany akumulator zapewni wymaganą ilość prądu do rozruchu i wyposażenia samochodu. Nasz personel bazując na swojej wiedzy zawodowej doradzi Państwu podczas wyboru optymalnego rozwiązania i nabycia akumulatora, który spełni wszystkie potrzeby posiadanego samochodu.

Ładowanie akumulatora Poznań

Ładowanie baterii – jeżeli nie będzie potrzeby wymiany akumulatora, lecz jego doładowania na przykład z powodu zostawienia włączonych świateł, w naszym serwisie posiadamy urządzenia, które wykonają takie zadanie.

Montaż akumulatora Poznań

Bezpłatna konserwacja i montaż – zakupiony w naszym sklepie z akumulatorami w Poznaniu zamontujemy w Państwa samochodzie. Przed zainstalowaniem baterii nasz pracownik sprawdza stan klem i zacisków, oczyszcza je, dzięki czemu zapewniony jest swobodny przepływ prądu rozruchowego.

Zarówno w naszym nowym sklepie stacjonarnym w Poznaniu oraz internetowym uruchom.com stale aktualizujemy ofertę i wprowadzamy nowe produkty, dlatego dysponujemy coraz nowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby zakupy spełniły Państwa oczekiwania, uruchomiliśmy sprzedaż online, aby klienci z całego kraju mogli bez wychodzenia z domu kupić odpowiedni akumulator lub inne urządzenie do swojego pojazdu. Zapraszamy do kontaktu.

Brak ocen

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę

Akumulatory Vtech do pojazdów z podstawowym i standardowym wyposażeniem

Poprzedni artykuł

Zobacz także